پرورش قوغاز در ساری

پرورش قوغاز در ساری| قوغاز یکی از نژاد های غاز های اکراینی، چینی و آفریقایی می باشد که به خاطر شکل ظاهری متفاوت آن مورد توجه خیلی از کاربران قرار گرفته است. قوغاز یکی از پرندگان وحشی می باشد و اهلی کردن آن یکی از دغدغه های دارندگان این پرنده است. یکی از خصوصیات جالب این پرنده برآمدگی روی منقار آن است که ظاهری متفاوتی برای این پرنده ایجاد کرده است. این پرنده کمیاب به دلیل ارزش بالای گوشت خود مورد توجه بسیاری از پرورش دهنده ها قرار گرفته است، با تیم هپی پت همراه باشید تا چگونگی پرورش این پرنده را به چالش بکشیم.

شماره تماس :    09119558284

فروش قوغاز در آمل

پرورش قوغاز در ساری

چرا شمال نیاز

نیازمندی شمال نیاز با سئو عالی برای شما عزیزان فایی را به وجود آورده است تا در سرعت بالا در صفحه اول گوگل قرار گیرید .

پس از سالها فعالیت در امور تبلیغات تصمیم گرفته ایم تا راهنمای شما باشیم .

هر چند درج آگهی در فضای مجازی محدودیت‌های نشریه مکتوب را ندارد و همواره توصیه می‌کنیم قبل از پرداخت هرگونه وجه از هویت و اصالت آگهی ‎‌دهنده اطمینان حاصل کنید، اما شعار ما تغییر نکرده است . ما برای اطمینان شما آگهی‌های درج ده را بصورت شهر به شره درج می کنیم تا نیاز خود در هر شهر را متناسب پیدا نمایید .

قوانین تابع

کلیه قوانین مسئولیت های مرتبط با درج آگهی بر عهده آگهی دهنده می باشد و تیم شمال نیاز هیچ دخالتی در این امر ندارد .

درج آگهی رایگان

برای درج آگهی رایگان، شما می توانید در سایت شمال نیاز گهی مربوط به کسب و کارتان (آگهی استخدام – آگهی ملک – آگهی خودرو) را به صورت کاملا رایگان ثبت کنید. اگر خدمات خاصی می دهید، اگر مغازه یا فروشگاه دارید یا اگر قصد فروش محصولات خود را دارید، تبلیغات در شمال نیاز یک فرصت عالی برای شماست تا پول بیشتری دربیاورید.

در این جا می توانید به فعالیت های تجاری خود بپردازید و آنرا به دیگر شهروندان معرفی نمایید. درصورتیکه می خواهید کالا و خدمات خود را در کمترین زمان به دیگران معرفی نمایید، فقط کافیست یک اطلاعیه در شمال نیزا بزنید.